tel+372 6 680 351
e-mail info@spe.ee

Meist

SPE OÜ on üleilmne professionaalne laia valiku varuosade ja seadmete tarnija igat tüüpi toomisettevõtetele. Põhjalikud tehnikateadmised ja laialdane kogemus tagavad selle, et suudame pakkuda parimaid võimalikke lahendusi juhtivatelt tootjatelt kogu maailmas.

Töötame selle nimel, et meie kliendid saaksid kõik vajalikud varuosad ja seadmed võimalikult lihtsalt ja odavalt üksnes meie ettevõtte vahendusel ega peaks pöörduma mitme eri vahendaja poole.

Meie missioon on lahendada partnerite probleeme ja rahuldada nende vajadusi igal konkreetsel juhul.

Meie pikaajaline koostöö maailma juhtivate varustajatega koos hästi sissetöötatud kohaletoimetamissüsteemiga lubab meil pakkuda konkurentsivõimelisi hindu laiale tootevalikule. Oleme uhked, et saame rahuldada kõik klientide erinõudmised ja oodatud on iga tellimus, sõltumata selle suurusest ja sihtpunktist. Meie kliendid saavad Eestis kauba laost kätte tasuta, kuid võime selle toimetada ka sinna, kuhu klient soovib.

SPE võib olla mitmesuguste varuosade ja seadmete täiuslik ja usaldusväärne tarnija. Meil on alati hea meel teid mis tahes valdkonnas aidata.